درخواست های ارتباط
جستجو
لیست دوستان من
صندوق پیام
همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست پیام ها
صندوق پیام
رویدادها
همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست رویدادها
همه رویدادهای من
تخفیف های وب سایت
همه تخفیف ها

ایده برای راه اندازی وبلاگ

نویسنده متن پست
پاسخ به این پست
author
parsasi
پارسا صفوی
1397/06/03 11:14:53
سلام به همه ی توسینسویی ها
من در فکر راه انداختن یک وبلاگ (به زبان انگلیسی و با مخاطب جهانی) و کسب درآمد از اون هستم. چند روزی هست که در حال مطالعه و بررسی جنبه های مختلف این کار هستم. یکی از مسایلی که هنوز در موردش به نتیجه نرسیدم موضوع وبلاگ هستش. با توجه به این که الان تقریبا توی هر زمینه ای فعالیت گسترده ای در سطح وب هست، به نظر شما چه موضوعاتی با استقبال بیشتری رو به رو خواهد بود. از این رو تصمیم گرفتم این بحث رو مطرح بکنم تا از نظرات دوستان در این مورد استفاده کنم. اگر هر پیشنهاد و ایده ی دیگه ای هم در نظر دارید، با مطرح کردنش من و بقیه رو خوشحال کنید.

author
UNITY
محمد نصیری
7 ماه قبل
پارسا جان من یه چیزی میگم بهش فکر کن اگر اوکی بودی بگو اگر نه بگو برای وبلاگ راه اندازید کنم ، اول به این موضوع برسیم که وبلاگ برای چی راه اندازی می کنیم ؟ مطلب بزاریم توش ، شناخته بشیم ، صفحه اختصاصی و آدرس اختصاصی داشته باشیم و بتونیم داخلش تبلیغات کنیم و یا اینکه فروشگاه داشته باشیم . ما توی توسینسوی فعلی در واقع هدفمون حذف کردن مفهومی به نام وبلاگ هست از اینترنت ، یعنی میگیم وبلاگ یه چیز منسوخ شده هست ، شما می تونید بیاید توی توسینسو ، ثبت نام کنید و شروع به فعالیت کنید و صفحه اختصاصی خودتون رو ایجاد کنید حتی با آدرس URL ای که بشه روش Park کرد ، توش فروشگاه ایجاد کنید ، رقابت کنید و هر چقدر تلاشتون بیشتر باشه بیشتر دیده میشید و بین هزاران متخصص مطلبتون دیده میشه در حوزه های تخصصی که در انواع و اقسام جزیره ها دیده شده ، از همه مهمتر اینکه وب سایت روی مطلب شما دخل و تصرفی نداره و شما می تونید داخل مطلب در قالب ایجاد بنر و لینک تبلیغات که جایگاه هاش دیده شده تبلیغات محصول یا سرویس خودتون رو بزارید و داخل فروشگاه وب سایت هم محصولاتتون رو قرار بدید . این برنامه ریزی ممکنه خیلی از چیزهاش توی سایت فعلی عملی نشده باشه ولی قطعا تا چند ماه آینده همه اینها رو سایت هست و سیستم رقابتی ، رتبه بندی ، درجه بندی کاربرها باعث رقابت سالم میشه و با شناختی که از توسینسو و مجموعش داری فکر می کنم متوجه شده باشی که چه نظارتی روش هست که تقلب نشه ... یه فکری در این خصوص بکن اگر دوست نداشتی بحث رو عوض می کنیم و میریم روی موضوع اصلی خودت
author
wisemadguy
پویان عارف پور
7 ماه قبل
پارسای عزیز سلام و روزت بخیر. امیدوارم به زودی در توسینسو در خصوص "موضوعی که علاقه داری" شروع به کار کنی چرا که وقتی به موضوعی علاقه داشته باشی با جون و دل روش کار میکنی و موفقیتت ممکنه زمان ببره ولی حتمیه
author
parsasi
پارسا صفوی
7 ماه قبل
ممنون از راهنمایی هاتون مهندسین عزیز
ولی احتمالا من منظورم رو به درستی انتقال ندادم.
من قصد دارم از طریق یک بلاگ کسب درامد کنم ( به روش تبلیغات ) و تقریبا حدف اصلی من از راه اندازی همین هست؛ هرچند که کلا به نوشتن علاقه دارم. به این نکته هم اشاره کردم که قصد دارم بلاگ به زبان انگلیسی باشه که هم محدود به جامعه ی فارسی زبان نشه و همین این که توی رضومه های کاری آیندم بتونم از مطالبش استفاده کنم.( که این هم با طبیعت توسینسو در تناقض هست)
اگر قصد نوشتن به فارسی رو داشتم و حدفم کسب درامد از این کار نبود، قطعا توسینسو بهترین جایی بود که میتونستم توش فعالیتم رو ادامه بدم و از همراهی با این تیم لذت ببرم.
مرسی همفکری شما
author
Amirhossein Fazlikhani
امیر حسین فضلیخانی
7 ماه قبل
سلام. پارسا جان اگر کسی ایده داشته باشه قطعا اولین نفر خودش سعی در پیاده سازیش داره. مخصوصا توی توسینسو که بیشتره کاربر ها توی زمینه فعالیتشون تخصص لازم رو دارن.

برای ارسال پست ابتدا به سایت وارد شوید

مطالب مرتبط

در حال دریافت اطلاعات

عضویت در

کانال تلگرام

توسینسو

دوره های پیشنهادی

تاپیک های پربازدید