درخواست های ارتباط
جستجو
لیست دوستان من
صندوق پیام
همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست پیام ها
صندوق پیام
رویدادها
همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست رویدادها
همه رویدادهای من
تخفیف های وب سایت
همه تخفیف ها

دلیل موفقیت وب سایت انجمن تخصصی فناوری اطلاعات ایران

نویسنده متن پست
پاسخ به این پست
author
amin
امین
1391/09/27 01:53:36
راستش من از روزی که وارد این سایت شدم منظورم itpro هست یه چیزی تو این سایت دیدم که در هیچ جایی من ندیدم...اولین دلیل این موفقیت این سایت مدیریت خوب استاد نصیری هست که خداییش با اینهمه کاری که داره جواب هممون تا جایی که بتونه میده...دومیش صمیمیت بین افراد در این سایته!همه بچه های بی ادعا و صمیمی در عین حال رقابت سالم برقراره...انصافا دست همگی درد نکنه...بذارین یک چیزی بگم...من استاد دارم که یک سایت راه انداخته ولی هرکی داره داخل سایتش پست میذاره از روی اجبار و نمره و پول...اینجا که میگن پول همه جا جواب نمیده...همین هفته پیش یه کنفرانس داخل دانشگاه گذاشتن برای همین سایت کلی خرج کردن ولی باز هم جواب نداد!یه دلیل دیگه موفقیت این سایت سبک بودن و داینامیک بودنش...یه دلیل دیگش هم اینکه رو بحث سئو کار کردن ...قالب ساده سبک و کارا هست...یک چیز خوب دیگه اینکه خیلی سریع عکسا آپ میشن...این که دیگه فوق العادس!من هیچ سایتی ندیدم اینجوری عکس آپ بشه...همین سادگی و حرفه ای بودن و سبک بودن خیلی مهمه...
author
Mostafa
مصطفی سعیدفر
76 ماه قبل
بچه های اینجا همگی دارن زکات علمشون که همون نشر دادن اونه رو می پردازن. البته بدون ادعا.
دلیل سبکی و روان بودن سایت هم نوشتن تمامی سایت توسط آقای حسین احمدیه. که واقعا ازش تشکر می کنیم و بهش خسته نباشی میگیم. یکی دیگه از دلایل موفقیتش نبود هرگونه تبلیغاته.

این رو هم اضافه کنم خبرهایی در راه است...!
author
Saeed Khalifi
سعید خلیفی
76 ماه قبل
بله دوستان به زودی منتظر اخباری جدید از طرف مدیریت سایت باشید. امکانات و شگفتی هایی جدید در راه هستن!
اینجا تلاش بر اینه که همه بتونیم به هم کمک کنیم، دانش و تجربمون رو به اشتراک بزاریم و همه یه چیزی یاد بگیریم، چون عملا همه دانش آموز هستیم اینجا.
اینجا کسی اجبار نیست جواب سوالات بقیه رو بده، ولی لطف می کنه و سعی میکنه که تا اونجایی که میتونه به بقیه کمک کنه. تلاش همه ما این هستش که این طرز تفکر رو بین همه بچه ها رواج بدیم. از UNITY و حسین جان گرفته تا افرادی که روز به روز به سایت اضافه میشن.
امیدوار هستیم که بتونیم فضایی علمی،صمیمی و البته کاربردی رو برای خودمون در itpro به وجود بیاریم.
author
atefe hossein zadeh
atefe hossein zadeh
76 ماه قبل
همین فضای علمی و جذاب سایت باعث شده که خیلی از ماها که تا قبل از وارد شدن به این سایت زمان زیادی از وقت بیکاریمون و پای دانلود کردن و گشتن در فضاهای مجازی اعتیاد آور بی استفاده می گذروندیم، الان از کوچکترین فرصتمون برای خوندن مقاله یا مطالب سایت استفاده کنیم و من که پیشرفت بسیار زیادی کردم و نتیجه این اراده و تصمیمم و دارم در زندگیم میبینم و میدونم که همه شما هم به همچنین نتیجه ای رسیدین.
من از همین جا صمیمانه از جناب مهندس نصیری تشکر می کنم که حق استادی به گردنم دارن و به من کمکهای زیادی کردن.... امیدوارم که ما هم بتونیم حق شاگردی و به جا بیاریم.
از جناب احمدی هم تشکر می کنم این فضای علمی و فرهنگی و به وجود آوردن و مطمئنم مزد این تلاششون و میگیرن.
author
zahra.m
زهرا
76 ماه قبل
علاوه بر تایید حرفهای دوستان عزیزم باید بگم که این سایت یک موقعیت برای یاد گرفتن،بدون هیچ حاشیه ای،هیچکس و هیچ چیز در این دنیا بی عیب نیست،ما همه دور هم جمع شدیم تا با انرژی و روحیه ی بالا علم IT رو یاد بگیریم و مطمینم که با تلاشهای مدیران سایت و کاربران، به اون مرتبه ای که واقعا از نظر تجربی بالا باشه، خواهیم رسید.
author
elnino68
مریم سادات دلقندی
60 ماه قبل
با تشکر فراوان از مدیریت و همکاران سایت itpro بهترین سایت فناوری
author
h_nikbakht
hadis nikbakht
60 ماه قبل
تشکر ویژه از مدیریت و همه ی اعضای محترم که اطلاعات خود را به اشتراک می گذارند . و این باعث شده در کمترین زمان به پاسخ سوال های خود دست یابیم و مهترین نکته که برای اولین بار با دیدن این سایت نظر من را جلب کرد در اختیار گذاشتن اطلاعات اعضای سایت با کمال احترام و بدون ادعا
author
UNITY
محمد نصیری
60 ماه قبل
از همه شما دوستان که نسبت به وب سایت خودتون ابراز لطف می کنید کمال سپاسگزاری رو دارم ، اولین نکته این هست که دوست عزیزمون گفتن اطلاعاتتون رو در کمال بی ادعایی به اشتراک می گذارید ، در این وب سایت به کسی اجازه نخواهیم داد ادعایی داشته باشه ، هر کس به اندازه خودش دانش داره و اگر کسی نسبت به سایرین کمی دانش بیشتری داره اجازه نمیدیم این دانش رو به رخ کسی بکشه ، اینجا محیطی دوستانه برای بروز شدن ، آموزش دیدن و آموزش دادن هست و به معنای واقعی کلمه هدف ما پیشرفت واقعی نه کلامی در عرصه فناوری اطلاعات هست ، این عرصه کاملا نیازمند کار تیمی هست و در یک کار تیمی مجموعه ای از افراد در کنار هم قرار می گیرن که سطوح مختلف با تنوع های مختلفی از دانش دارند که در کنار هم جمع میشن و تشکیل یک تیم رو می دن ، طبیعی هست میخواهیم داخل این تیم همه بتونن شرکت کنن نه فقط حرفه ای ها ، باید به همه میدون داده بشه ، اینجا تنها روش پیشرفت انرژی دادن و بی ادعا بودن و اشتراک دانش هست ، امیدوارم دوستان از وب سایتی که برای خودشون طراحی شده استفاده کامل رو ببرند ، ما هیچ انتظاری از کاربرامون نداریم غیر از اینکه اگر دوست داشتند وب سایت رو به اساتید دانشگاه و یا دوستانشون در هر جاییکه میتونن معرفی کنن که شاید بتونه به افراد بیشتری کمک کنه .. به امید روزی که بتونیم مرجع واقعی نه اسمی فناوری اطلاعات در کشورهای فارسی زبان باشم ... کوچک شما محمد نصیری

برای ارسال پست ابتدا به سایت وارد شوید

مطالب مرتبط

در حال دریافت اطلاعات

عضویت در

کانال تلگرام

توسینسو

دوره های پیشنهادی

تاپیک های پربازدید